Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Forni di Sopra

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Forni di Sopra
Kdy a na jak dlouho?22.10.2022 - 16.12.2022
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

Forni di Sopra880 – 2067 m n. m.

12 km
1 km
10 km
1 km
12 km
8
4
4
2 km
13 km
1
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Forni di Sopra: 660 km - Brno – Forni di Sopra: 589 km - Kraków – Forni di Sopra: 916 km - Wroclaw – Forni di Sopra: 1.013 km.

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Forni di Sopra
 

Forni di Sopra je součástí lyžařského resortu Friuli, které je tvořeno 6 samostatnými skiareály: Tarvisio, Sella Nevea - Canin, Ravascletto - Zoncolan, Forni di Sopra, Sauris, Piancavallo.
• Středisko tvoří dvě proti sobě ležící hory Davost a Varmost. Část Davost je spíše určena začátečníkům najdete zde modré a mírnější červené tratě oproti tomu část Varmost potěší i náročnější lyžaře, kteří zde najdou pěknou černou sjezdovku.
• Forni di Sopra patří mezi menší střediska v Itáli, se svojí celkovou délkou 12 km, ale dokáže překvapit. Najdete zde krásnou 7 km dlouhou trať, které vede z vrcholu Monte Crusicalas.
• Pro milovníky běžeckého lyžování je zde připraveno 13 km dobře upravených tratí, z toho 2 km osvícených.
• Děti se mohou vyřádit v pěkném Fantasy Snow Park s různými nafukovacími skákadly a sáňkařskou dráhou nebo si mohou jít zabruslit na místním stadionu. Najde te zde i sportovní centrum s velkým bazénem, tobogány a posilovnou.

SKIPASY:
Skipas FRUILI:platí pro tyto střediska: Ravascletto – Zoncolan, Forni di Sopra - Sauris, Sella Nevea - Canin, Tarvisio a Piancavallo.
 

Hotely a apartmány v oblasti Forni di Sopra

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od sjezdovky
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od sjezdovkynejlépe hodnocenévýše slevy
 

Letoviska: