Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Civetta

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Civetta
Kdy a na jak dlouho?28.01.2023 - 11.03.2023
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

Civetta979 – 2 100 m n. m.

80 km
6 km
41 km
33 km
80 km
23
3
11
9
5 km
40 km
2
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Alleghe: 690 km | Brno – Alleghe: 650 km

Praha – Zoldo: 704 km | Brno – Zoldo: 660 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Civetta
Alleghe - Rezidence REGINA
Rezidence

REGINA

Civetta / Alleghe
  
Hodnocení: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Zoldo Alto - Rezidence VALPICCOLA
Rezidence

VALPICCOLA

Civetta / Zoldo Alto
  
Hodnocení: 96 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Zoldo Alto - Rezidence SAS DE PELF
Rezidence

SAS DE PELF

Civetta / Zoldo Alto
 
Hodnocení: 96 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Zoldo Alto - Rezidence CIVETTA
Rezidence

CIVETTA

Civetta / Zoldo Alto
  
Hodnocení: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++

Největší lyžařské středisko regionu Veneto. Najdete zde 80 km vzájemně propojených sjezdových tratí všech úrovní.
• Civetta je jedno z 12 středisek Dolomiti Superski, leží mezi středisky Arabba, Cortina a Tre Valli.
• Sjezdové tratě se rozprostírají mezi štíty dvou hlavních hor, a to Monte Civetta (3220 m.n.m.) a Monte Pelmo (3168 m.n.m.).
• Civetta je střediskem ideálním především pro rodiny s dětmi, kteří ocení převažující nabídku modrých a červených sjezdových tratí.
• Na své si přijdou i nároční lyžaři, kteří ocení zajímavé černé tratě Laghetto nebo Foppe, která je využívána i při večerním lyžování.
• Řadí se mezi střediska s kvalitním lyžováním, kde téměř nikdy neuvidíte frontu u vleků. Můžete si užít volných svahů s výborným sněhem, který je zaručen po celou sezónu, a to díky 100% pokrytí technickým sněhem.
• Odpočinout a ochutnat místní speciality můžete na jedné ze 17 horských chat, které jsou rozmístěny po celém areálu.
• Civetta má skvělé noční lyžování v Zoldu, kde se lyžuje na 5 km (dvě paralelní sjezdové tratě s kabinovou lanovkou) dobře upravených sjezdových tratích.
• Další předností Civetty jsou dva snowparky, které jsou neustále modernizovány a přizpůsobovány dnešním trendům. Jeden leží přímo nad Alleghe a druhý osvětlený je v Zoldu na sjezdovce Cristelin.
• Pro milovníky lyžování a dobrodružství je připraven lyžařský program „Giro della Grande Guerra 1915-1918“, kde za jediný den projdete sjezdové tratě několika středisek – Civetta, Arabba, Alta Badia, Cortina. Jednotlivé střediska jsou propojeny lanovkami, sjezdovými tratěmi a skibusem. K projetí této trasy je potřeba mít zakoupený skipas Dolomiti Superski.
• Pro příznivce „Bílé stopy“ je připraveno na 40 km dobře upravených tratí. Ty se nachází v Zoldo Alto, Palafavera, Selva di Cadore, Caprile.


Civetta

Civetta je příjemné středisko, které nabízí přátelskou atmosféru a kvalitní lyžování. Rozprostírá se mezi dvěma třítisícovými štíty Monte Civetta a Monte Pelmo. Užijte si na své dovolené krásnou přírodu, široké tratě a pohostinnost místních lidí.


Civetta oplývá atmosférou malého střediska, kde téměř neznají fronty u vleků. Nabízí 80 km sjezdovek. Převaha modrých a červených tratí činí toto středisko ideálním místem pro rodiny s dětmi. Začátečníci ocení široké sjezdové tratě vystavené slunci, zatímco pokročilí si užijí černé sjezdovky. Zvláště oblíbené jsou Laghetto nebo Foppe, která je využívána i při večerním lyžování. Večerní lyžování je dostupné od úterý do soboty 19:00-23:00. Dostupné jsou tři sjezdovky. Díky skvělému systému zasněžování jsou v Civettě ideální podmínky pro vaši dovolenou po celou sezónu.


Pro snowboardisty jsou zde připraveny dva snowparky. Alleghe Central Park nabízí bohaté vyžití pro jezdce všech úrovní. Park je rozdělen do dvou částí. Začátečníci můžou trénovat své první triky v Easy Parku a pokročilí pilovat svůj um v hlavní části Central Parku. Druhý park leží na sjezdovce Cristelin v části Zoldo. Park je osvětlen a dá se zde tak jezdit i při nočním lyžování.


Pro všechny, kdo na své dovolené dávají přednost běžeckému lyžování, nabízí Civetta na 40 km tratí. Ski Center Peronaz nabízí krásné prostředí s výhledem na ikonu dolomit vrchol Mount Pelmo. Naleznete zde 4 okruhy různých délek i obtížností (2, 3, 5 a 7 km).


Předností areálu je možnost 5 nástupních míst, můžete si tak vybrat to nejbližší vašemu ubytování. Ubytování hledejte v Zoldo Alto, Selva di Cadore nebo v nejznámějším Alleghe, které je umístěno u stejnojmenného jezera a nabízí klidné a romantické prostředí. Další tratě se nachází v Palafavera nebo Caprile.


Zajímavým programem na vaší zimní dovolené může být zdolání okruhu Giro della Grande Guerra 1915 – 1918. Je připomínkou krutých bojů, které se zde za První světové války odehrávaly. Za jediný den projdete sjezdové tratě několika středisek. Okruh prochází středisky Civetta, Arabba, Alta Badia a Cortina d'Ampezzo. Jednotlivá střediska jsou propojena lanovkami, sjezdovými tratěmi a skibusy. K projetí této trasy je potřeba mít zakoupený skipas Dolomiti Superski. Na projetí budete potřebovat cca 7 hodin, doporučujeme si ráno přivstat.


Krásná scenérie štítů Monte Civetta a Monte Pelmo, skvělé sněhové podmínky, kvalitní lyžování, slunečné počasí a rodinná atmosféra, to vše vám středisko Civetta nabízí. Neváhejte a vydejte se s námi na nezapomenutelnou dovolenou do Civetty.


SKIPASY:
Skipas Civetta: platí na celý areál Civetta – Alleghe, Zoldo, Palafavera , Pescul (Selva di Cadore).
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí pro všech 12 středisek Dolomiti Super ski: Kronplatz, Alta Pusteria, Valle Isarco, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gradena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Linka – Masaré (část Alleghe) – Alleghe – Caprile – Malga Ciapela (součástí skiareálu Arabba/Marmolada, nutné mít zakoupený skipas Dolomiti Superski).
 

Hotely a apartmány v oblasti Civetta

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od sjezdovky
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od sjezdovkynejlépe hodnocenévýše slevy