Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Speciální nabídka - LYŽE A RELAX

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

LYŽE A RELAX

Lyže, relax, termální lázně a aquaparky - i to je Itálie!

Víte, jak si zpestřit zimní dovolenou a trochu si i zalenošit?
Zkuste to v termálních lázních s krásnými wellness centry nebo aquaparcích, které najdete na různých místech italských Dolomit či Alp.

Relax Relax

Vypněte telefon, sbalte plavky a můžete vyrazit…

Mezi nejznámější „horské“ termální lázně patří: Terme Pejo, Terme Bormio nebo novější QC Terme Dolomiti v Pozza di Fassa. V lázních najdete několik bazénů, wellness centra se saunami, ale i možnost zrelaxovat při masáži nebo lázeňské kůře. Zadovádět v aquaparku si můžete v Andalo v AcquaIN, Aquapark Vidor v Pozza di Fassa, Dolaondes v Canazei nebo Aquagranda Livigno.
Pokud máte přece jen raději více soukromí, můžete si vybrat z naší nabídky hotelů, které mají vlastní wellness centra s bazénem. Právě zde si můžete užívat bazény, sauny, vířivky, masáže nebo další kosmetické služby. Po celodenním lyžování si zde skvěle odpočinete a dobijete „baterky” na další den. Většina hotelů má vstup již v ceně (viz jednotlivé popisy), platí se ale za lázeňské služby (masáže, kosmetika, zábaly, koupele).

Relax Relax Relax

TERME PEJO - Pejolázně PEJO se nacházejí v národním parku Stelvio v nadmořské výšce 1 400 m n.m., které je součástí lyžařského střediska PEJO. Najde zde tři druhy termální vody, které pomáhají při stabilizaci oběhového systému, snižují záněty kloubů, léčí respirační problémy a další. V nabídce je několik lázeňských procedur včetně masáží. Součástí lázní je velký bazén, fitness a wellness centrum s několika saunami, tureckými lázněmi a vířivkou.
TERME BORMIO - Bormio - lázně Bormio patří mezi jedny z nejstarších horských lázní, najdete tu: Bormio Bagni Vecchi (jde o starší římské lázně), Bormio Bagni Nuovi (novější a modernější) a Terme Bormio. Bazény jsou s termální vodou, která má teplotu 36 - 38 °C. Městské lázně Terme Bormio jsou ideální i pro rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny vodní atrakce i pro menší návštěvníky. Je zde několik bazénů, vnitřních i venkovních, wellness, fitness, masáže atd.

Relax Relax Relax

QC TERME DOLOMITI - Pozza di Fassa – nový termální park QC TERME DOLOMITI byl otevřen v roce 2017 v Pozza di Fassa – v známém údolí Val di Fassa. Lázně jsou postaveny v souladu s místní krajinou a respektem k životnímu prostředí a jsou ideální kombinací klidu a harmonie smyslů. Lázně jsou zaměřené na zlepšení kvality života, a to díky blahodárným účinkům termální balneoterapie zaměřené na obnovení fyzické a duchovní rovnováhy. K dispozici je několik bazénů, vířivka, wellness, masáže nebo i lázeňské kúry.
AQUAPARK VIDOR – Pozza di Fassa - je místem, které bylo vytvořeno, tak aby uspokojilo všechny návštěvníky této skvělé lokality - jak rodiny s dětmi, které vyhledávají bazény, skluzavky a vodní atrakce, tak i ty, kteří si jen tak rádi chvíli odpočinou a zrelaxují. Je zde několik bazénů, saun atd. AQUAPARK VIDOR se rozprostírá na ploše 4 000 m2.

Relax Relax Relax

ACQUAIN – Andalo - moderní Aquapark, který se nachází kousek od centra Andalo a je ideální pro všechny věkové kategorie. K dispozici je tu velký plavecký bazén, dětský bazén s tobogánem a skluzavkou, wellness centrum s vířivkou a saunami.
DOLAONDES – Canazei - pěkný aquaparkaquapark o rozloze 2 400 m2 leží kousek od centra Canazei. Najdete zde 6 různých bazénů, velký tobogán, který ocení především děti a wellness se saunami, vířivkou, tureckými lázněmi a masážemi atd.. K dispozici je i velké fitness.
AQUAGRANDA - Livigno - Aquagranda je jedno z největších center v Evropě, kde se najdete zábavu, sport i relax. Livigno. není jen o lyžování, ale také o zábavě, relaxaci, pohostinnosti a dobrém jídle, to vše najdete na 10 000 m2 v AquagrandaActive You. Je to zábava pro celou rodinu, děti se vyřádí v nové části Slide and Fun s 12 m vysokými a 100 m dlouhými skluzavkami a rodiče mohou relaxovat v části Wellness and Relax, které je velmi pěkně zrekonstruované v alpském stylu se zaměřením na typickou architekturu údolí Livigno. Sportovní trénink si můžete vyzkoušet v tělocvičně nebo ve velkém plaveckém bazénu část Fitness and Pool. Můžete také využít zkušenosti lékařů a odborníků v oblasti zdraví a krásy.

Tak už jen stačí k lyžím přibalit PLAVKY a hurá do Itálie!

Naše tipy na ubytování v blízkosti parků nebo vlastním wellness: