Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Speikboden - Klausberg

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Speikboden - Klausberg
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

Speikboden - Klausberg950 - 2 510 m n.m.

74 km
14 km
33 km
27 km
70 km
21
6
9
6
51 km
3
10
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Campo Tures: 662 km | Brno – Campo Tures: 619 km  

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Speikboden - Klausberg
 

Lyžařský resort Skiworld Ahrntal je nový název pro oblast Valle Aurina, kterou tvoří dvě hlavní střediska Speikboden a Klausberg, které doplňují dvě menší části Weissenbach (2 sjezdovky) a Riva di Tures (2 sjezdovky).
• V rámci jednoho skipasu budete lyžovat na více jak 74 km dobře upravených sjezdových tratích všech kategorií s 21 moderními lanovkami/ vleky s nadmořskou výškou od 950 do 2 510 m n.m.. Díky moderním technologiím najdete sjezdovky připravené vždy na 100%.
• Střediska leží severně od města Brunico, v blízkosti rakouských hranic, i díky tomu jsou ideální volbou pro ty, kteří mají rádi dobré lyžování, ale nechtějí cestovat až příliš daleko.
• Středisko SPEIKBODEN (38 km sjezdových tratí) - zde najdeme spíše pozvolné svahy, které ocení především rodiny s dětmi a začátečníci. Je zde pěkný Family-Funpark, ve kterém se vyřádí malí i velcí. Najdete zde i dobře vybavený snowpark, kde si můžete vyzkoušet různé freestyle triky. Milovníkům carvingu určitě přijde k chuti sjezdovka u vleku Sonnklar, která je opravdu výborná. Dobří lyžaři ocení 5,5 km dlouhou černou sjezdovku, která začíná ve výšce 2 400 m n.m. a končí v údolí ve výšce 950 m n.m.. Pokud si budete chtít odpočinout od lyží, můžete vyrazit na sáně, najdete zde dvě sáňkařské dráhy (celková délka 18 km), kdy jedna z nich (10 km) se řadí mezi nejdelší v Jižním Tyrolsku. Vyznavači romantiky mohou pak vyzkoušet noc v iglú. V této lokalitě se prostě nudit nebudete.
• Středisko KLAUSBERG (33 km sjezdových tratí) – moderní osmimístná lanovka K2 vás vyveze až do výšky 2 510 m n.m.. Nabídka lyžování je opravdu pestrá - najdete zde všechny typy sjezdových tratí, větší část tvoří červené a černé tratě. Mezi nejoblíbenější sjezdovou trať patří „Steinhauslift“, na které trénují profesionální lyžaři z celého světa. K dispozici jsou i dva kvalitně vybavené snowparky: Speed Line nebo Alpine Coaster „Klausberg Flitzer“. Pro děti je připravena zábava v dětském parku se skluzavkami a iglú, kde místní maskot „svišť Klausi“ dohlédne na tu správnou zábavu, v parku Dino Funline si zase užijete lyžování mezi dinosaury.
• Pro milovníky bílé stopy je k dispozici 51 km dobře upravených stop.
• V obou dvou střediscích najdete i mnoho zábavy po lyžování: sáňkařské dráhy, různé exkurze např. noční výlet na sněžnicích, jízdu na saních tažených koňským spřežením, jízda na bobové dráze Alpine Coaster “Klausberg Flitzer” (délka téměř 2 km). A relaxovat můžete v moderním wellness centrum s velkým bazénem „Cascade“ v Campo Tures.
• Foto zdroj: www.skiworldahrntal.it

 
 

Hotely a apartmány v oblasti Speikboden - Klausberg

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od sjezdovky
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od sjezdovkynejlépe hodnocenévýše slevy
 

Letoviska:

Campo Tures »