Nechejte hledání na nás First minute    Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Speciální nabídka - LYŽOVÁNÍ PRO TOP LYŽAŘE “

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?30.11.2019 - 11.01.2020
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

LYŽOVÁNÍ PRO TOP LYŽAŘE

Milujete lyžování a na černých sjezdovkách jste jako ryba ve vodě? V Itálii najdete špičkových sjezdovek opravdu hodně!

Volné terény, černé padáky a nekonečně dlouhé sjezdové tratě?
Pro všechny TOP lyžaře zde máme několik osvědčených tipů - Dolomity jsou prostě tím pravým místem pro vás!

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

V Itálii je několik hlavních lyžařských rezortů, které jsou tvořeny jednotlivými středisky. V každém se najde něco pro fajnšmekry.
- DOLOMITI SUPERSKI = největší lyžařský komplex na světě! Fantastické lyžování ve 12 střediscích na více jak 1 200 km dokonale upravených sjezdových tratích všech obtížností, které doplňují moderní vleky a snowparky. Součástí je též okruh SELLA RONDA – jde o světový unikát, kdy lyžujete po směru nebo proti směru hodinových ručiček kolem známého masivu Gruppo Sella. Každý z okruhů má více jak 40 km lyžařsky propojených tratí.
- SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA = 380 km skvělého lyžování! Najdete zde nejvyšší vrcholy středních a východních Alp. K dispozici je více než 380 km upravených sjezdových tratí a 150 lanovek v 8 lyžařských střediscích.
- ALTA VALTELLINA = jedna z nejlépe vybavených oblastí v Itálii, kterou tvoří tři střediska, která nabízí perfektní služby a disponují skvělými sněhovými podmínkami. Lyžování v nedotknuté přírodě a okouzlující krajině – oblast je součástí národního parku Stelvio.

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

NEJLEPŠÍ:

ARABBA – MARMOLADA – je jedním z nejznámějších středisek v rezortu Dolomiti Superski, je též součástí světově proslulého okruhu Sella Ronda. Středisko tvoří dvě části: ARABBA, která je „centrem“ střediska s výbornou dostupností na okruh Sella Ronda. Najdete zde úchvatné padáky o délce až 4 km vedoucí z Porta Vescova 2.478 m n. m. do Arabby 1.602 m n. m.. MARMOLADA (Malga Ciapela) s nejvyšší horou dolomit Marmolada 3.342 m n. m. odkud vede nádherná a dobře upravená červená trať o délce 12 km. Lyžování na Marmoladě je opravdu to NEJ co zde můžete vyzkoušet.

VAL GARDENA - je součástí lyžařského rezortu Dolomiti Superski a světově známého okruhu Sella Ronda. Řadí se mezi TOP střediska ve světě nejen díky svým nádherným černým padákům a výborné lyžařské propojenosti s dalšími středisky okruhu Sella Ronda (Val di Fassa, Alta Badia, Arabba/Marmolada), ale také díky vysoké kvalitě, modernosti a rychlosti přepravních zařízení. Lyžování nabízí na 175 km různorodých sjezdových tratí, na své si přijdou TOP lyžaři. Najdete zde spoustu černých sjezdových tratí, včetně tratě Saslong, na které se každoročně jezdí světový pohár v alpském lyžování.

KRONPLATZ – je součástí rezortu DOLOMITI SUPERSKI, sjezdovky různých náročností se z vrcholku Concordia 2.275 m n.m. rozbíhají do tří světových stran, jsou dlouhé, široké a samozřejmě bystrozraké….lépe řečeno dobře upravené... Na své si zde přijdou i nároční lyžaři, kteří se zamilují do úžasných černých sjezdovek - Sylvester a Herrnegg - z vrcholku homole až do Riscone.

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

Dalším hvězdným střediskem Itálie je MADONNA DI CAMPIGLIO, nemůžeme zapomenout ani na středisko LIVIGNO (Alta Valtellina), které díky svým výborně upraveným tratím patří k nejlepším střediskům v Evropě.

MADONNA DI CAMPIGLIO - PINZOLO - je součástí lyžařského rezortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, které je tvořeno 8 samostatnými skiareály. Madonna di Campiglio a Pinzolo se řadí mezi nejlepší střediska, je pořadatelem světového poháru ve sjezdovém lyžování. Dobří lyžaři si užijí na sjezdové trati „Amazzonia“ nebo na svahu „3-Tre“, který je upraven podle norem FIS, špičková je také sjezdová trať „Spinale direttissima“, kde se nejednomu lyžaři při pohledu dolů podlomí kolena.

LIVIGNO - středisko je oblíbené díky své různorodé nabídce, na své si přijdou milovníci černých sjezdovek, které jsou převážně na straně Mottolina, ale i milovníci mírnějších svahů ve vyšších částech Carosella a střední části Motollina. Pro začátečníky a děti jsou pak ideální modré svahy, které se nachází ve spodní části Carosella, jen pár kroků od centra města. Díky skvělé poloze má Livigno vždy dobře upravené tratě, kvalita sněhu je zde zaručena od listopadu do května.

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

Za prozkoumání určitě stojí další řada zajímavých středisek jako např.: VAL SENALES , CERVINIA-ZERMATT, BORMIO , SAN MARTINO DI CASTROZZA ….

Celkovou nabídku naleznete zde nebo vybírejte z našich ŽHAVÝCH TIPŮ.


 
 
Hotel

TYROLIA ***

Arabba - Marmolada / Malga Ciapela
Malga Ciapela - Hotel TYROLIA ***
   
Hodnocení: 94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Apartmány

EVALDO

Arabba - Marmolada / Arabba
Arabba - Apartmány EVALDO
 
Hodnocení: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Hotel

SCHERLIN ***

Val Gardena - Alpe di Siusi / Ortisei
5Ortisei - Hotel SCHERLIN ***
    
 
Hotel

PONTIVES ***

Val Gardena - Alpe di Siusi / Ortisei
Ortisei - Hotel PONTIVES ***
 
Rezidence

DIANA ***

Kronplatz - Plan de Corones / Terenten
Terenten - Rezidence DIANA ***
  
Hodnocení: 80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Hotel

BOLOGNA ***

Kronplatz - Plan de Corones / Brunico - Riscone
5Brunico - Riscone - Hotel BOLOGNA ***
 
Hodnocení: 82 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Rezidence

LA ROSA DELLE DOLOMITI

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Pinzolo
Pinzolo - Rezidence LA ROSA DELLE DOLOMITI
  
Hodnocení: 92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Hotel

VILLA EMMA ***

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Madonna di Campiglio
Madonna di Campiglio - Hotel VILLA EMMA ***
  
Hodnocení: 94 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Hotel

AMERIKAN ****

Livigno / Livigno
Livigno - Hotel AMERIKAN ****
   
Hodnocení: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Apartmány

BAITA FRANCISI

Livigno / Livigno
Livigno - Apartmány BAITA FRANCISI
 
Hodnocení: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Hotel

BLU HOTEL SENALES ***

Val Senales / Maso Corto
10Maso Corto - Hotel BLU HOTEL SENALES ***
    
 
Hotel

CIMONE EXCELSIOR ***

San Martino di Castrozza - Passo Rolle / San Martino di Castrozza
5San Martino di Castrozza - Hotel CIMONE EXCELSIOR ***