Nechejte hledání na nás First minute    Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Speciální nabídka - LYŽOVÁNÍ PRO TOP LYŽAŘE

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?30.11.2019 - 11.01.2020
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
welcome

LYŽOVÁNÍ PRO TOP LYŽAŘE

ludor
TopTopTopTopTop
ludor
 

Milujete volné terény, černé padáky a nekonečně dlouhé sjezdové tratě? Pro všechny TOP lyžaře zde máme několik osvědčených tipů.
Jedním z nejznámějších středisek v Dolomitech Superski je bezpochyby oblast ARABBA/MARMOLADA, která je součástí světově proslulého okruhu Sella Ronda. Dominantou oblasti je majestátní ledovec Marmolada 3.342 m n. m, ze kterého vede 12 km dlouhá sjezdová trať. Dalším střediskem je VAL GARDENA – najdete zde spoustu černých sjezdových tratí, včetně tratě Saslong, na které se každoročně jezdí světový pohár v alpském lyžování. Máte chuť zkusit i jiné styly lyžování? Pak navštivte středisko KRONPLATZ, které nabízí lyžování na “homoly”. Mezi nejlepší patří dva černé „padáky“ - Sylvester a Herrnegg“.
Dalším VIP středitskem Itálie je MADONNA DI CAMPIGLIO. Toto středisko je pořadatelem světového poháru ve sjezdovém lyžování. TOP lyžaři si zde užijí několika prudkých tratí na sjezdovce Amazzonia, Spinale direttissima nebo na svahu 3-Tre, který je upraven dle norem FIS. Zapomenout nemůžeme ani na středisko LIVIGNO (Alta Valtellina), které díky svým výborně upraveným tratím patří k nejlepším střediskům v Evropě.

Celkovou nabídku naleznete zde.