Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Speciální nabídka - BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Jste milovníky bílé stopy? Itálie je pro Vás ideální místem!

Okolo nic jiného než tisíce třpytivých krystalků, ticho, klid a nekonečná bílá stopa... Tuto lákavou představu můžete lehce změnit ve skutečnost - stačí si jen vybrat z naší nabídky.

Bezkovani Bezkovani

Kronplatz, Livigno, Val di Fiemme, Val di Fassa, Cortina = TOP MÍSTA PRO BEŽKY!

Ať už se rozhodnete strávit celou dovolenou na běžkách, nebo si chcete dovolenou pouze zpestřit jedním nebo dvěma dny mimo sjezdovku, střediska KRONPLATZ, VAL DI FIEMME, VAL DI FASSA, CORTINA D’AMPEZZO nebo LIVIGNO Vám nabídnou to nejlepší.

Bezkovani Bezkovani

KRONPLATZ = ráj běžeckého lyžování a biatlonu!

KRONPLATZ je pro milovníky běžeckého lyžování doslova úplným rájem, nachází se zde více jak 200 km kvalitně upravovaných běžeckých tratí, které začínají na několika místech, mezi nejznámější patří Riscone,Olang, St. Lorenzo, S. Vigilio di Marebbe nebo Rasun. V údolí Anterselvy se nachází známé biatlonové závodiště, kde se odehrávají každoročně závody světového poháru v biatlonu. Každý pátek si zde můžete, od 25 €/ osoba, biatlon sami zkusit zažít.

Bezkovani Bezkovani

Val di Fiemme – Val di Fassa = MARCIALONGA TOP závod na běžkách.

VAL DI FIEMME je dalším rájem pro běžkaře, najdete zde na 150 km dobře upravených tratí, které se táhnou po celém údolí Val di Fiemme až do Val di Fassa Každoročně v lednu hostí světově známý závod na běžkách (70 km) Marcialonga, který je jako Marathon na běžkách.

Bezkovani Bezkovani

Celkovou nabídku ubytování najdete vždy u jednotlivých středisek.

Níže jsme pro Vás vybrali naše ŽHAVÉ TIPY.