Nechejte hledání na nás First minute    Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Dovolená Itálie - 2019-2020

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • zimní zájezdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
 
Zadejte oblast ...
Termín: 23.02.2019 - 06.04.2019
Cestující:4
zájezdů
 

NĚCO O NÁS


Jsme zkušenou firmou v oblasti cestovního ruchu. Naše cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o. byla založena již v roce 1991. O 12 let později jsme začali působit i na Slovensku a v roce 2008 jsme rozšířili svou činnost i do Polska.


Hlavní oblasti našeho zájmu jsou ITÁLIE, RAKOUSKO a ŠPANĚLSKO. V současnosti patříme k největším touroperátorům v ČR specializujícím se na tyto destinace.


Pobytová místa a ubytovací kapacity vybíráme s ohledem na naši různorodou klientelu - rodiny s dětmi, páry, mladší věkové skupiny i seniory. Orientujeme se hlavně na pobyty s vlastní nebo autobusovou dopravou.

Zajišťujeme pobyty nejen pro individuální klienty, ale také pobyty pro skupiny, příp. pro děti a mládež. Víme, kde najít vhodné plochy pro cvičení aerobiku nebo ideální sportovní zázemí.


Na našich stránkách si zajisté vyberete. V případě, že nenajdete požadované místo, máte speciální přání nebo si nejste jisti výběrem dovolené - OBRAŤTE SE NA NÁS. Najdeme ubytování dle vašeho přání!


Pobyt můžete snadno objednat přímo na www.ludor.cz, www.e-rakousko.cz a www.spanelsko.ludor.cz. Při prodeji spolupracujeme také s více než 850 provizními prodejci z celé ČR. Na e-mailové adrese info@ludor.cz vám rádi sdělíme veškeré informace.

Každoročně s námi vycestuje do zahraničí mnoho klientů, kteří se k nám opakovaně vracejí.


Budeme velmi rádi, když tuto velkou rodinu milovníků Itálie rozšíříte i vy!Sídlo naší společnosti:
Cestovní kancelář Ludor spol. s r.o.
Těšnov 1059/1
110 00 Praha 1