Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Speciální nabídka - LYŽOVÁNÍ ZA „HUBIČKU“

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

LYŽOVÁNÍ ZA „HUBIČKU“

Chystáte se na zimní dovolenou, ale chcete ušetřit?

V tom případě jsou následující tipy určeny právě vám! Lyžování v Itálii Vás nemusí „zruinovat“ naopak, jsou místa, kde budete lyžovat za cenu pobytu v Čechách nebo ještě levněji a to díky výhodným nabídkám nejen pro rodiny s dětmi. Ty ušetří hlavně za skipas, téměř všude děti lyžují do 8 let ZDARMA.

Proč právě ITÁLIE?
Itálie je jistota sněhu, upravených svahů, lyžování „bez front“, lyžařských škol pro děti, dny plné slunce, dobrého jídla, prostě všeho co k zimní dovolené patří! Díky tomu si zde skvěle zalyžují děti i dospělí, začátečníci i pokročilí ... a ještě vám zbyde na osvěžující APEROL!!!

CENA CENA

Mezi naše tipy na oblíbená střediska za dobrou cenu určitě patří:

FOLGARIA/ LAVARONE - je součástí lyžařského resortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, který je tvořen 8 samostatnými skiareály. Řadí se mezi ty méně známé, o to více vás překvapí jeho široká lyžařská nabídka. Lyžařské středisko tvoří dvě části - Folgaria (73 km) a Lavarone (30 km), které nejsou lyžařsky propojeny. Lavarone je menší částí, kde najdete 30 km převážně modrých a červených sjezdových tratí. Folgaria nabízí lyžování na 73 km sjezdových tratí. Tvoří ji 4 hlavní části: Fiorentini, Costa, Fondo Grande a Serrada. Tyto části jsou lyžařsky propojeny bez toho, aniž byste museli sundat lyže.

MONTE BONDONE - je součástí lyžařského resortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, který je tvořen 8 samostatnými skiareály. Monte Bondone patří k menšímu středisku v celém resortu, lyžovat zde budete na 21 km dobře upravených tratí, vhodných pro začátečníky i středně pokročilé lyžaře. Největším magnetem je červená trať Gran Pista, která je dlouhá 3,5km. Středisko je vhodné i pro nadšence skialpinismu.

CENA CENA

RAVASCLETTO – ZONCOLAN - je součástí lyžařského resortu Friuli, které je tvořeno 6 samostatnými skiareály: Tarvisio, Sella Nevea - Canin, Ravascletto - Zoncolan, Forni di Sopra, Sauris, Piancavallo. Sjezdové tratě se rozprostíraní na hoře Monte Zoncolan, kterou proslavilo její náročné stoupání, které je součástí závodu Giro d´Italia. Jde o menší středisko, ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky, kteří zde najdou dostatek modrých a červených sjezdových tratí. Na své si přijdou, ale i dobří lyžaři, kterým je k dispozici několik černých sjezdových tratí. Pro milovníky snowboardu je zde připraven pěkný snowpark „arena Freestyle Snow Park“, která se nachází na Monte Tamai v nadmořské výšce 1.800 – 1.900 m.

PAGANELLA - je součástí lyžařského resortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, který je tvořen 8 samostatnými skiareály. Paganella je jedním z nejvíce se rozvíjejících středisek posledních let. Středisko nabízí mnoho vyžití pro rodiny s dětmi, najdete zde kluziště, plavecký bazén, snowpark nebo wellness centrum. Na své si zde přijdou i milovníci adrenalinu. Je zde 5 km dlouhá běžecká trať, na které se každoročně koná 24 hodinový běžecký maraton.

CENA CENA

BORMIO – SAN COLOMBANO - je součástí lyžařského resortu Alta Valtellina, který tvoří 4 skiareály. Najdete zde převážně široké středně náročné lyžařské trasy. Nachází se zde světoznámá sjezdovka Stelvio, na které se jezdí závody Světového poháru v alpském lyžování.

Tak neváhejte a podívejte se na naše TOP nabídky!

Celkovou nabídku pobytů v Itálii naleznete zde.