Nechejte hledání na nás First minute    Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Madonna di Campiglio - Pinzolo

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
 
Kam chcete jet?
Madonna di Campiglio - Pinzolo
Kdy a na jak dlouho?30.11.2019 - 11.01.2020
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

Madonna di Campiglio - Pinzolo860 - 2 388 m n. m.

86 km
12,5 km
38,5 km
35 km
76 km
31
8
20
3
23 km
3
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Madonna di Campiglio: 744 km | Brno – Madonna di Campiglio: 779 km Praha – Pinzolo: 757 km | Brno Pinzolo: 792 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Madonna di Campiglio - Pinzolo
Hotel

VILLA EMMA ***

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Madonna di Campiglio
Madonna di Campiglio - Hotel VILLA EMMA ***
  
Hodnocení: 93 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Hotel

MIRAMONTI ****

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Madonna di Campiglio
Madonna di Campiglio - Hotel MIRAMONTI ****
  
 
Hotel

OLYMPIC PALACE ****

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Pinzolo
Pinzolo - Hotel OLYMPIC PALACE ****
     
 
Hotel

CHALET FIOCCO DI NEVE ***

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Pinzolo
Pinzolo - Hotel CHALET FIOCCO DI NEVE ***
   
Hodnocení: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++

Madonna di Campiglio - Pinzolo je součástí lyžařského resortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, které je tvořeno 8 samostatnými skiareály. Madonna di Campiglio a Pinzolo se řadí mezi nejlepší střediska Val di Sole. Velkou výhodou středisek je jejich vzájemná propojenost s možností lyžování v dalším přilehlém středisku Folgarida – Marilleva. Tyto 3 střediska společně tvoří lyžařský resort Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta, který má i svůj skipas.
• Madonna di Campiglio je pořadatelem světového poháru ve sjezdovém lyžování. Řadí se mezi VIP střediska Itálie. Dobří lyžaři si užijí na pořádném “padáku” na sjezdové trati „Amazzonia“ nebo na svahu „3-Tre“, který je upraven podle norem FIS nebo také sjezdová trať „Spinale direttissima“, kde se nejednomu lyžaři při pohledu dolu “podlomí kolena”.
• Na své si přijdou začátečníci a milovníci pozvolných a dlouhých tratí, které najdou v celém areálu, který je tvořen 3 částmi Cinque Laghi, Pradalago, Groste a Spinale.
• Areál Pinzolo, je od Madonny vzdálen 13 km, ale díky nedávno otevřené moderní kabinové lanovce Campiglio-Pinzolo Express, jste z Pinzola v Madonně za „pár“ minut. Díky tomuto propojení můžete pohodlně lyžovat v obou střediscích bez „sundání lyží“. Samotné Pinzolo nabízí lyžování na více jak 25 km dobře upravených sjezdových tratí. Převážně jej tvoří široké červené tratě.
• Na své si přijdou i ti, kteří milují lyžování ve volném terénu, skialpinistické lyžování, ale i klasické běžecké lyžování. Najdete zde mnoho zajímavých tras všech obtížností.

SKIPASY:
Skipas SKIAREA CAMPIGLIO DOLOMITI DI BRENTA: platí pro tyto 3 střediska (150 km vzájemně propojených sjezdových tratí): Folgarida - Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo.
Skipas SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA: platí pro všech 8 středisek Skirama Dolomiti Adamello Brenta: Tonale – Ponte di Legno, Folgarida - Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Andalo – Fai della Paganella, Monte Bondone, Pejo a Folgaria - Lavarone.
SKIBUSY: Místní skibus v rámci střediska Madonna di Campiglio.
 

Hotely a apartmány v oblasti Madonna di Campiglio - Pinzolo

Vzdálenost od sjezdovky
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby