Rakousko - 2017/2018 maskot

Dovolená - Skirama Dolomiti Adamello Brenta

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • zimní zájezdy
  • First minute
  • Tipy
  •  
 
Zadejte oblast ...
Termín: 24.11.2018 - 05.01.2019
Cestující:4
zájezdů
 

Adamello-brenta

Adamello-brenta

Dovolená – Skirama Dolomiti Adamello Brenta = 380 km skvělého lyžování!

Proč právě prožít zimní dovolenou v oblasti SKIRAMA DOLOMITI?

- Najdete zde nejvyšší vrcholy středních a východních Alp. K dispozici více než 380 km upravených sjezdových tratí a 150 lanovek v 8 lyžařských střediscích: Tonale – Ponte di Legno, Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio - Pinzolo, Paganella, Monte Bondone, Folgaria/Lavarone a Pejo.
- Střediska se rozprostírají v západním Trentino, mezi nádhernými vrcholky Brenta Dolomity, které jsou zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO a masivy Adamello-Presanella a Ortles- Cevedale.
- Lyžování pro všechny – najdete zde nepřeberné množství modrých a lehkých červených sjezdových tratí pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře, ale i mnoho krásný černých padáků včetně možnosti lyžování na ledovci Presena 2 992 m n.m. v Passo Tonale.

- Jen jeden skipas – kupte si skipas SKIRAMA DOLOMITI Adamello Brenta a v rámci jediného skipasu budete moci lyžovat na nejkrásnějších místech západního Trentina a to ve všech 8 střediscích, na 380 km skvělých sjezdových tratí. Využít můžete na 150 vleků a lanovek a 13 snowparků.
- Relax a wellness – i ten je velice důležitý! Ubytovat se můžete v mnoha hotelech, které mají k dispozici krásné wellness s bazénem, saunou atd., nebo pak využít veřejné wellness s velkými bazény nebo místní vyhlášené lázně, které se nachází v Pejo.
- Tradiční kuchyně – Itálie je rájem pro milovníky dobrého jídla, ne jinak tomu je i na horách. Během dne se můžete zastavit na oběd na horské chatě (Rifugio), přímo na sjezdovce, po lyžování si můžete vyrazit na Apre Skí, kde doporučuje ochutnat oblíbený nápoj Aperol Spritz nebo Bombardíno, které Vás dokonale zahřeje.
- Val di Sole aneb sluneční údolí nebo sněhová hora! – ! Je součástí Skirama Dolimity a tvoří ji střediska: Tonale – Ponte di Legno, Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio - Pinzolo, Pejo.

8 lyžařských středisek, 380 km sjezdových tratí všech úrovní, 13 snowparků a 150 lanovek.

Folgaria/Lavarone - tvoří dvě části - Folgaria (73 km) a Lavarone (30 km), které nejsou lyžařsky propojeny. Folgaria – Lavarone je ideální varianta pro rodinné lyžování, najdete zde mnoho lyžařských škol a mírných svahů, vhodných k výuce lyžování nebo jen sáňkování.
Paganella - je jedním z nejvíce se rozvíjejících středisek posledních let k dispozici je 50 km sjezdovek. Středisko nabízí mnoho vyžití pro rodiny s dětmi, najdete zde kluziště, plavecký bazén, snowpark nebo wellness centrum. Na své si zde přijdou i milovníci adrenalinu.
Tonale – Ponte di Legno - středisko tvoří 4 části: Passo Tonale, ledovec Presena, Ponte di Legno a Temú, všechny části jsou lyžařsky propojeny a nabízí tak kvalitní lyžování na více jak 60 km sjezdovek. Passo Tonale, je ideálním střediskem i pro rodiny s dětmi, které si oblíbí prosluněné jižní svahy v Passo Tonale, kde jsou široké modré a červené sjezdové tratě.

Marilleva/Folgarida - jsou dvě části, které se napojují na středisko Madonna di Campiglio a nově i Pinzolo, díky tomu můžete lyžovat na 150 km dobře propojených sjezdových tratích. Výhodou středisek je, že dost ubytování se nacházejí přímo na sjezdovkácha jsou za přijatelnou cenu. Proto můžete jít lyžovat „přímo z postele“.
Madonna di Campiglio - Pinzolo - se řadí mezi nejlepší střediska Val di Sole. Velkou výhodou středisek je jejich vzájemná propojenost s možností lyžování v dalším přilehlém středisku Folgarida – Marilleva. Madonna di Campiglio je pořadatelem světového poháru ve sjezdovém lyžování. Řadí se mezi VIP střediska Itálie. Dobří lyžaři si užijí na pořádném “padáku” na sjezdové trati „Amazzonia“ nebo na svahu „3-Tre“, který je upraven podle norem FIS nebo také sjezdová trať „Spinale direttissima“, kde se nejednomu lyžaři při pohledu dolu “podlomí kolena”.
Monte Bondone - patří k menšímu středisku v celém resortu. Najdete zde 21 km skvěle upravených tratí pro začátečníky i středně pokročilé lyžaře. Největším magnetem je červená trať Gran Pista, která je dlouhá 3,5km. Středisko je vhodné i pro nadšence skialpinismu.
Pejo - patří mezi nejmenší (18 km sjezdovek) a nejstarší středisko v celém resortu. Nachází se v samém srdci národního parku Stelvio- nabízí ideální prostředí pro tichou a klidnou rodinnou dovolenou. Pro milovníky adrenalinu je zde snowpark Peio Sunpark, turisté jistě ocení možnost zapůjčení sněžnic a provozování skialpinismu.

Doporučujeme:

Hotel GARDENIA ***

Hotel GARDENIA ***

Tonale - Ponte di LegnoPasso Tonale
Hodnocení:  100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
    
Hotel rezidence PALACE ***

Hotel rezidence PALACE ***

Tonale - Ponte di LegnoPonte di Legno
Hodnocení:  84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
  
Hotel SCIATORI ***

Hotel SCIATORI ***

Tonale - Ponte di LegnoPasso Tonale
Hodnocení:  87 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
    
Hotel GOLF  ****

Hotel GOLF ****

Folgaria - LavaroneCosta
Hodnocení:  97 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
    
Hotel DUE SPADE ***

Hotel DUE SPADE ***

Folgaria - LavaroneSan Sebastiano
Hodnocení:  97 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
    
Rezidence DIAMANT

Rezidence DIAMANT

PaganellaAndalo
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
  
Hotel SANTELLINA ***

Hotel SANTELLINA ***

PaganellaFai della Paganella
:  
  
Rezidence KRISTALL

Rezidence KRISTALL

Marilleva - FolgaridaMarilleva 900
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
  
Rezidence GAIA ***

Rezidence GAIA ***

Marilleva - FolgaridaMezzana
:  
       
Hotel LE BLANC ****

Hotel LE BLANC ****

Monte BondoneVason
Hodnocení:  97 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
        
Rezidence PARK IMPERATOR ***

Rezidence PARK IMPERATOR ***

Madonna di Campiglio - PinzoloPinzolo
Hodnocení:  84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Rezidence LA ROSA DELLE DOLOMITI

Rezidence LA ROSA DELLE DOLOMITI

Madonna di Campiglio - PinzoloPinzolo
Hodnocení:  90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--