Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Speciální nabídka - ADRENALIN NA HORÁCH

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?04.11.2023 - 23.12.2023
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
ludor

ADRENALIN NA HORÁCH


 

Milujete bláznivou jízdu, freeride, akrobacii, skokanské můstky? Vše můžete zažít v Itálii! Pro vyznavače adrenalinových sportů je tato země ideální.

Bowle, ježdění na bednách a zábradlích to si můžete užít v mnoha snowparcích. Ty se nacházejí ve většině italských středisek. Skutečným lákadlem pro milovníky freestylu je snowpark Funpark Plose ve Valle Isarco, oblíbený především díky úpravě Freestyle “RodeoRiders”.

Luxusní adrenalinový zážitek si můžete užít i díky helliskiingu. Vrtulník vás vysadí na samém vrcholu hory, kde se člověk cítí jako král světa. Sjíždíte liduprázdné svahy a společnost vám dělá pouze vítr. Italským centrem heliskiingu je Valgrisenche nacházející se v údolí Valle d´Aosta. Zde je možné vyzkoušet 12 různě obtížných sjezdů. Například z vrcholu hory Ruitoru se vám naskytne úžasný výhled do všech světových stran. Spatřit můžete Monte Bianco, Monte Rosa, úchvatný Matterhorn nebo Gran Paradiso.

 
Arabba - Hotel EVALDO ****
Hotel

EVALDO ****

Arabba - Marmolada / Arabba
   
Hodnocení: 98 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++