Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Valle d´Aosta

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?30.01.2021 - 13.03.2021
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

Valle d´Aosta mapa

Valle d´Aosta = 800 km různorodých sjezdových tratí!

Pár tipů, proč si pro zimní dovolenou vybrat právě VALLE D´AOSTA:

- Lyžování ve Valle d´Aosta, je především pro milovníku sjezdového lyžování, na které zde čeká 23 “středisek” s více jak 800 km sjezdových tratí, 10 snowparku a nespočetně tras pro lyžování ve volném terénu i s možností heliski. V část Cervino se lyžuje i v letních měsících.
- Oblast leží na hranici mezi Francií a Švýcarskem – právě zde jsou nejvyšší vrcholky Alp (Matterhorn 4 478 m n. m. a Mont Blanc 4 809 m n. m.).
- Hlavními a největšími středisky Valle d´Aosta jsou Cervinia – Zermatt (rozprostírá se mezi Itálií a Švýcarskem), La Thuile (mezi Itálií a Francií), Monterosa Ski (tři Italská údolí), Courmayeur s majestátní horou Mont Blanc a další jako je Pila, Torgnon, Champorcher atd.

- Můžete zde provozovat i extrémní lyžování - heliskiing, skialpining a skiparagliding.
-SKIPASY: Bruiel Cervinia (Cervinia), Internazionali (Cervinia, Zermatt), Monterosa Ski (Monterosa Ski), La Thuile (La Thuile), Courmayeur (Courmayeur), Valle d’Aosta (platí neomezeně ve všech skiareálech oblasti Valle d’Aosta).

23 lyžařských středisek, 800 km sjezdových tratí, 10 snowparků, mraky tras pro lyžování ve volném terénu.

Cervinia – Zermatt - TOP středisko s možností lyžování až na 350 km včetně „nejdelší sjezdovky na světě“ Piccolo Cervino, která je dlouhá 22 km. Najdete zde i velké množství tras na sjezd ve volném terénu (převážně na Švýcarské straně).
Monterosa Ski - Lyžovaní ve třech vzájemně propojených údolích: Valsesia, Valle di Gressoney a Val d´Ayas. Lyžovačku si užijte na 220 km sjezdových tratí všech náročností, užijete si lyžování pod nejvyšší horou Švýcarska Monte Rosa 4 634 m n.m.
Courmayeur - Díky své poloze přímo pod horou Alp Mont Blanc, je považován jako “nejprestižnější středisko” Valle d´Aosta. Najdete zde 42 km převážně červených a modrých sjezdových tratí, ale najdete zde i mnoho terénu pro volný sjezd, kde Vás uchvátí výhledy.

Doporučujeme:

Cervinia - Hotel SERENELLA ***
Hotel

SERENELLA ***

Cervinia - Zermatt / Cervinia
Dolonne - Courmayeur - Hotel DES GLACIERS ***
Hotel

DES GLACIERS ***

Courmayeur / Dolonne - Courmayeur
Gressoney - Rezidence VILLA DELLA REGINA
Rezidence

VILLA DELLA REGINA

Monterosa Ski / Gressoney