Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

San Martino di Castrozza - Passo Rolle

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
San Martino di Castrozza - Passo Rolle
Kdy a na jak dlouho?22.10.2022 - 16.12.2022
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

San Martino di Castrozza - Passo Rolle1 404 - 2 357 m n. m.

60 km
12 km
32 km
16 km
55 km
23
3
14
6
3 km
30 km
3
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – San Martino di Castrozza: 732 km - Brno – San Martino di Castrozza: 764 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti San Martino di Castrozza - Passo Rolle
San Martino di Castrozza - Rezidence SPORTING CLUBRESIDENCE
Rezidence

SPORTING CLUBRESIDENCE

San Martino di Castrozza - Passo Rolle / San Martino di Castrozza
   
Hodnocení: 92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
San Martino di Castrozza - Rezidence PEZ GAJARD
Rezidence

PEZ GAJARD

San Martino di Castrozza - Passo Rolle / San Martino di Castrozza
San Martino di Castrozza - Hotel ALPENROSE **+
Hotel

ALPENROSE **+

San Martino di Castrozza - Passo Rolle / San Martino di Castrozza
 

San Martino di Castrozza/Passo Rolle – je součástí lyžařského rezortu Dolomity Superski, které je tvořeno 12 samostatnými skiareály.
• Dvě lyžařská střediska San Martino di Castrozza a Passo Rolle jsou od sebe vzdáleny cca 10km. V pravidelných časech zde jezdí skibus.
• Střediska jsou skvěle vybavená, nacházejí se zde 3 snowparky, pro děti je zde Kinderland a mnoho skvěle upravených sjezdovek.


San Martino di Castrozza - Passo Rolle

San Martino di Castrozza - Passo Rolle je menší středisko, které je tvořeno dvěma samostatnými areály propojenými skibusy. Je součástí lyžařského resortu Dolomiti Superski a díky jeho menší známosti mezi lyžaři zde nenarazíte na fronty.


Celkově oba areály nabízejí 60 km sjezdovek. San Martino di Castrozza nabízí 45 km převážně červených a modrých lyžařských tratí. Část Malga Ces je ideální pro začátečníky a nejmenší lyžaře. Jsou zde modré sjezdovky, které jsou využívány zejména lyžařskými školami pro výuku. Na opačné straně města se ještě rozprostírá malý areál Col Verde, kde bývá i noční lyžování. Passo Rolle je vzdáleno asi 10 km a v pravidelných intervalech sem jezdí skibus (cca každou hodinu). Nabízí 15 km sjezdovek, nejoblíbenější je černá sjezdovka Paradiso. Tento malý areál vyniká zejména výhledy na skalní skupiny Pale di San Martino a díky nadmořské výšce zde pravidelně zahajují sezónu již v listopadu.


Příznivci snowboardingu zde najdou tři snowparky, San Martino Snowpark Tognola, Snowpark Col Verde a Rolle Railz Park. Pokud na své dovolené preferujete spíše běžecké lyžování, čeká zde na vás 30 km tratí. Tratě vědou přes lesy San Martina, Val Canali, Passo Cereda a okolo jezera Calaita.


Pokud byste si chtěli dát od lyžování pauzu, můžete lanovkou vyjet na vrchol Rosetta. V nadmořské výšce 2.581 m je zde umístěna restaurace, odkud je překrásný výhled do okolní krajiny. Městečko San Martino di Castroza leží uprostřed výjimečně krásné přírodní scenérie a je obklopeno působivými dolomitskými vrcholy, jako jsou Cimon della Pala, Vezzana, Rosetta a Sass Mao. Nabízí všechny potřebné obchody a služby a projdete jej pěšky asi za 15 minut.


San Martino di Castrozza - Passo Rolle je menší areál, který však stojí za návštěvu. Je obklopeno skalní skupinou Pale, které jsou součástí světového dědictví Unesco. Nabízí kouzelná panoramata, která nemají v Dolomitech konkurenci. Neváhejte a navštivte s námi toto jedinečné místo.


SKIPASY:
Skipas San Martiíno di Castrozza/Passo Rolle: platí na celý areál San Martin di Castrozza/Passo Rolle.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Skibus po San Martino di Castrozza, linka mezi San Martino di Castrozza – Passo Rolle
 

Hotely a apartmány v oblasti San Martino di Castrozza - Passo Rolle

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od sjezdovky
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od sjezdovkynejlépe hodnocenévýše slevy