Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli
Kdy a na jak dlouho?09.03.2024 - 20.04.2024
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli1 367 - 2 340 m n. m.

100 km
19 km
37 km
44 km
100 km
23
6
12
5
62 km
3
celý popis

Vzdálenost z ČR

Praha – Alpe Lusia: 680 km | Brno – Alpe Lusia: 733 km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli
 

ALPE LUSIA – SAN PELLEGRINOTRE VALLI (1 200 - 2 513 m n. m.)
• Alpe Lusia – San Pellegrino je součástí lyžařského resortu Dolomity Superski, které tvoří 12 samostatných skiareálů.
• Dvě lyžařské střediska Alpe Lusia a San Pellegrino jsou od sebe vzdálené cca 10km, mezi těmito středisky jezdí v pravidelných časech autobus.
• Střediska jsou skvěle vybavena pro lyžaře i nelyžaře.


Alpe Lusia/ San Pellegrino

Alpe Luisia a San Pellegrino je moderní středisko v oblasti Dolomiti Superski ideální pro rodiny s dětmi. Skládá se ze dvou areálů propojených skibusy. Naleznete zde pestrou nabídku terénů, která udělá radost všem příznivcům lyžování.


Středisko nabízí 100 km skvěle upravených sjezdových tratí. Ideální podmínky zde pro svou dovolenou najdou zejména rodiny s dětmi - sjezdovky vhodné pro výuku, dětské zábavní parky, lyžařské školy a sjezdovky s měřenými úseky. Zkušení lyžaři jistě rádi vyzkouší černé sjezdovky Piavac, Direttissima nebo La Volata. Nejvyhledávanější sjezdovkou však je 10 km dlouhá trať Innamorati vedoucí z vrcholu Col Margherita přes horský masív Passo Valles až do Falcade. Areály Alpe Lusia a San Pellegrino jsou propojeny skibusy, které jezdí v pravidelných intervalech (cca 15 minut).


Příznivci snowboardingu nebo freestylového lyžování ocení některý ze tří snowparků. Parky Boardercross Lusia, Morea Snowpark a Sanpe Snowpark nabízí překážky pro jezdce všech úrovní. Zábradlí, boxy a skoky od nejmenších po největší. Každý si vybere to pravé pro jeho úroveň.


Příznivci běžeckého lyžování zde na své dovolené naleznou na 60 km tratí. Zvolit můžete okruh, který vede z města Moena do Bellamonte a měří asi 30 km. Další běžecké tratě naleznete v Passo San Pellegrino v centru běžeckého lyžování Alochet. Jsou zde okruhy různých délek a všech obtížností. Tratě jsou zde zpoplatněny, cena je 6 € za osobu na den. Běžecký okruh je také v městečku Falcade, nabízí 10 km tratí různých obtížností.


Alpe Lusia/ San Pellegrino nabízí mnohé možnosti i pro nelyžaře. Můžete se vydat na túru se sněžnicemi, sáňkovat nebo sjíždět svahy na speciálních gumových kolech, bruslit nebo se vydat na romantickou projížďku na saních taženými koňmi. Hlavními centry jsou Moena, Falcade a Passo San Pellegrino.


Alpe Lusia/ San Pellegrino je skvělým střediskem pro rodiny s dětmi. Díky pestrosti terénů si zde každý najde to pravé. Mnoho vyžití zde najdou snowboardisté, běžkaři i nelyžaři. Neváhejte a navštivte s námi toto příjemné středisko.


SKIPASY:
Skipas Alpe Lusia – San Pellegrino: platí na celý areál Alpe Luisa – San Pellegrino.
Skipas Valle Silver: platí pro Val di Fassa/Carezza, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Alpe Lusia – San Peleggrino.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Skibus propojuje tyto střediska Alpe Lusia – San Pellegrino.
 

Hotely a apartmány v oblasti Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od sjezdovky
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od sjezdovkynejlépe hodnocenévýše slevy