Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Zimní dovolená v Itálii

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?23.11.2024 - 18.01.2025
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

ITÁLIE - vyberte si místo pro zimní dovolenou:

 

Nejlepší zimní dovolená je v Itálii


Vysoké horské štíty, široké sjezdovky, spousta běžeckých tratí a příjemné slunečné počasí – zimní dovolená v Itálii a jejích Dolomitech je prostě nejlepší. Díky skvělým podmínkám si zde zimní dovolenou na horách užijí naprosto všichni.


Na lyžaře zde čekají moderní a dobře vybavená střediska, která uspokojí ty nejnáročnější i začátečníky. Sluncem zalité hory a azurově modré nebe - to je zimní dovolená v Itálii! Vždy zde narazíte na skvěle upravené sjezdovky a běžecké tratě. Stále nejste přesvědčení, že lyžování v Itálii je tou nejlepší volbou? Možná Vás přesvědčí výtečná italská kuchyně, která zaručuje nezapomenutelné gurmánské zážitky.


Mezi TOP patří DOLOMITI SUPERSKI, které zahrnuje 12 samostatných středisek s více jak 1200 km tratí. Resort patří mezi jeden z nejnavštěvovanějších při zimní dovolené v alpách. Nejoblíbenější jsou určitě střediska Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Val Gardena a Alta Badia, která jsou součástí známého okruhu SELLA RONDA. Pokud hledáte menší a a klidnější středisko, doporučujeme např. Civetta, Val di Fiemme či Kronplatz. Právě zde můžete zažít ideální zimní dovolenou na horách s dětmi.


Další známý rezort je SUPERSKIRAMA ADAMELLO BRENTA a jeho údolí Val di Sole neboli „údolí slunce“. Jde o menší rezort, ve kterém najdete 8 středně velkých lyžařských středisek se širokou nabídkou lyžařských terénů. Náročné a kvalitní tratě může najít v Madonna di Campiglio - Pinzolo, rodiny s dětmi, začátečníci a milovníci carvingu si zase zamilují Folgaria/Lavarone a Tonale – Ponte di Legno s ledovcem Presena. V nabídce najdete i výhodné balíčky pro zimní dovolenou se skipasem.


ALTA VALTELLINA se proslavila díky středisku Livigno, které patří poslední dobou mezi nejnavštěvovanější. Livigno je oblíbené díky své skvělé nabídce FREE SKI, která vám zaručí ideální zimní dovolenou se skipasem v ceně. Další výhodou této oblasti je i bezcelní zóna a vždy výborně upravené tratě. Oblíbeným, menším střediskem s kvalitním lyžováním je Bormio, které je také častým hostitelem závodů světového poháru. V Bormio najdete také vyhlášené termální lázně, které stojí určitě za návštěvu!


VALTELLINA se svým střediskem Aprica uspokojí všechny nenáročné klienty, kteří chtějí vyrazit na zimní dovolenou v Alpách. Najdete zde na 40 km pěkných sjezdových tratích. Výhodou je, že většina nabízených ubytování se nachází v blízkosti sjezdovek, což v Itálii není tak časté. Mezi další známé rezorty patří VALLE D´AOSTA, VIA LATEA, ORTLER SKIARENA, FRUILI …


ITÁLIE je prostě NEJ - najdete tady vše! Kvalitní lyžování, dobré počasí, gurmánské zážitky, širokou nabídku zábavy na sněhu: snowtubing, sněžnice, sáňkařské dráhy, bruslařské stadiony, psí spřežení, jízdu na saních a mnoho dalších … Prostě krásná zimní dovolená na horách s dětmi, ale i v páru nebo s partou přátel.Itálie = ideální zimní dovolená v Alpách. Teď už stačí namazat, zabalit lyže a můžete frčet!Doporučená ubytování v Itálii: