Nechejte hledání na nás First minute    Oblíbená ubytování Historie hledání Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Dovolená Itálie - 2019-2020

mapa napiste 518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
 
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho?30.11.2019 - 11.01.2020
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 

ITÁLIE - vyberte si místo pro zimní dovolenou:

 

Nejlepší lyžování v Itálii!


Vysoké horské štíty, široké sjezdovky, spousta běžeckých tratí a příjemné slunečné počasí, prostě ideální podmínky pro lyžování. To je zimní Itálie a její Dolomity.


Na lyžaře zde čekají moderní a dobře vybavená střediska, která uspokojí ty nejnáročnější lyžaře i začátečníky. Vždy zde narazíte na skvěle upravené sjezdovky a běžecké tratě. Sluncem zalité hory a azurově modré nebe - to je zima v Itálii! Stále nejste přesvědčení, že lyžování v Itálii je tou nejlepší volbou? Možná Vás přesvědčí výtečná italská kuchyně, která zaručuje nezapomenutelné gurmánské zážitky.


Mezi TOP patří DOLOMITI SUPERSKI, které zahrnuje 12 samostatných středisek s více jak 1200 km tratí. Nejoblíbenější jsou určitě střediska Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Val Gardena a Alta Badia , která jsou součástí známého okruhu SELLA RONDA. Rodiny budou zase vyhledávat menší a klidnější střediska jakou je Civetta, Val di Fiemme či Kronplatz.


Další známý rezort je SUPERSKIRAMA ADAMELLO BRENTA a jeho údolí Val di Sole neboli „údolí slunce“. Jde o menší rezort, ve kterém najdete 8 středně velkých lyžařských středisek se širokou nabídkou lyžařských terénů. Náročné a kvalitní tratě může najít v Madonna di Campiglio - Pinzolo, rodiny s dětmi, začátečníci a milovníci carvingu si zase zamilují Folgaria/Lavarone a Tonale – Ponte di Legno s ledovcem Presena.


ALTA VALTELLINA se proslavila díky středisku Livigno, které patří poslední dobou mezi nejnavštěvovanější. Livigno je oblíbené díky své skvělé nabídce FREE SKIlyžování, ale také díky bezcelní zóně a vždy dobře upraveným tratím. Další dvě střediska patřící do ALTA VALTELLINA jsou S. Caterina Valfurva a Bormio. Bormio je menší středisko s kvalitním lyžováním, je častým hostitelem závodů světového poháru. V Bormio najdete také vyhlášené termální lázně, které stojí určitě za návštěvu!


VALTELLINA se svým střediskem Aprica uspokojí všechny nenáročné klienty, najdete zde na 40 km pěkných sjezdových tratích s ubytováním v blízkosti tratí, což v Itálii není tak časté. Mezi další známé rezorty patří VALLE D´AOSTA, VIA LATEA, ORTLER SKIARENA, FRUILI …


ITÁLIE je prostě NEJ - najdete tady vše pro vaší zimní dovolenou! Kvalitní lyžování, dobré počasí, gurmánské zážitky, širokou nabídku zábavy na sněhu: snowtubing, sněžnice, sáňkařské dráhy, bruslařské stadiony, psí spřežení, jízdu na saních a mnoho dalších …Teď už stačí namazat, zabalit lyže a může se frčet!19ZDEREG 19ZSFDER 19ZDFROD 19ZALLOX

Doporučená ubytování v Itálii: