Last minute    Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Dovolená v Itálii Dovolená v Rakousku Seznamte se s Gigim Návrat nahoru

Tre Cime Dolomiti

oblibene historie mapa napiste
telefon 518 334 983
Po - Pá: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete jet?
Tre Cime Dolomiti
Kdy a na jak dlouho?22.10.2022 - 16.12.2022
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 

Tre Cime Dolomiti

93 km
11,7 km
43 km
38,3 km
32
6
7
19
4,7 km
200 km
3
celý popis

Vzdálenost z ČR

VZDÁLENOSTI:/

Praha - Alta Pusteria: 677 km | Brno - Alta Pusteria: 572km

Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Tre Cime Dolomiti
 

TRE CIME DOLOMITI (1 075 - 2 205 m n. m.)
• Tre Cime Dolomiti (dříve známé pod Alta Pusteria) je součástí lyžařského resortu Dolomity Superski, které tvoří 12 samostatných skiareálů.
• Tra Cime Dolomiti je tvořeno 8 menšími samostatnými areály (vzájemně propojeny jsou 3 z nich: M. Elmo - Orto del Toro - Croda Rossa), které se rozprostírají ve třech údolích Alto Adige. Areály jsou: Val Comelico, Passo M. Croce, Croda Rossa, Monte Elmo (Helm), Waldheim, Monte Baranci (Haunold), Dobbiaco Rienza (Toblach), Braies (Prags).
• Nejznámějším a nejvyhledávanějším areálem je Helm/Monte Elmo, odkud se spouštějí dlouhé sjezdy do Versciaca a Sesta, které uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Areál je lyžařsky propojen s areály Croda Rossa (nachází se zde pěkná sáňkařská dráha) a Orto del Toro (Passo M. Corce).
• Ideální areály pro rodiny s dětmi jsou Monte Baranci (San Candido) a Croda Rossa, kde mimo dobře upravených modrých a červených tratí naleznete i oblíbené sáňkařské dráhy.
• Mimo dobrého lyžování nabízí Tre Cime Dolomiti i mnoho dalších aktivit: kluziště, sáňkařské dráhy, bobová dráha, tenis, curling, běžkařské dráhy, aquapark v San Candidu.

SKIPASY:
Skipass Tre Cime Dolomiti: platí pro skiareály Monte Elmo, Croda Rossa, Baranci, Sesto, Dobbiaco a Bagni di Braies Vecchia. Kombinované skipasy - platí 3 až 5 dní jako Tre Cime Dolomiti a 1 až 3 dny jako Dolomiti Superski.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI:platí ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza
SKIBUSY: Linky skiareál Monte Elmo - skiareál Croda Rossa, Sesto - Dobbiaco, Braies - Versciaco, San Candido - Cortina d’Ampezzo, Prato Drava - Brunico a skibus po Dobbiacu a jeho okolí.
 

Hotely a apartmány v oblasti Tre Cime Dolomiti

Filtrovat podle:

třídit / filtrovat
Vzdálenost od sjezdovky
Stravování
Děti zdarma
Kategorie hotelu
Vybavení
Služby
seřadit podledoporučenécenavzdálenost od sjezdovkynejlépe hodnocenévýše slevy